ÚPLNE NOVÝ E-book na stiahnutie!

e – book

„KDE NÁJDEM TÝCH SPRÁVNYCH KLIENTOV“

 

Je určený práve tebe!

Vieš, že značka s ktorou pracuješ je fantastická, máš vynikajúce skúsenosti a chceš o nich povedať celému svetu! Hľadáš príležitosti kde nájsť nielen tých správnych klientov, ale aj ženy, ktoré budú zdieľať rovnaký názor. Ženy, s ktorými máš možnosť vytvoriť skvelý tím. Stiahni si E-book „KDE NÁJDEM TÝCH SPRÁVNYCH KLIENTOV“ ktorý ti prinesie niekoľko inšpirácií ako sa v MLM zviditeľniť.

 

Pracuj so značkou, ktorú miluješ tak, aby ti prinášala zisk.

Tento e-book ťa prevedie niekoľkými miestami, kde  nájdeš práve tých klientov, ktorí vyhľadávajú tvoje služby či produkty.

Viem si predstaviť aké je náročné vyniknúť, ak rovnaký produkt ponúka XY ďalších žien. Obzvlášť v MLM je táto téma častou otázkou. Pritiahnutie pozornosti je o nájdení toho, čo vás od ostatných odlišuje. Aj malý detail akým ponúkneš svoj produkt či službu vie urobiť veľké zázraky a ty budeš vo svojom odbore žiadaná.

Možnosti máš tak online, ako aj „offline“, stačí ak si stiahneš tento bezplatný e – book a námetmi sa môžeš inšpirovať hneď teraz.

Tak čo? Kde nájdeš tých správnych klientov?

Teší ma, som Jana Plevková

a mojim cieľom je podporiť ženy v podnikaní v sieťovom marketingu.

Som učiteľka, skúsená lektorka a medzinárodne certifikovaná transformačná koučka.
Pomáham ženám pri budovaní ich podnikania, podporujem ich, dodávam im odvahu a učím ich tvoriť svoje podnikanie s pridaním vlastnej esencie. Vnášať doň láskavosť, eleganciu a štýl. Tak, aby mohli byť inšpiráciou pre ďalšie a ďalšie ženy.
Som autorkou koučingového programu ŽENY V TÍME, ktorý už pomáha desiatkam žien.
Okrem toho som tiež vášnivou lyžiarkou, dokonca inštruktorkou lyžovania a snowboardingu Som mamou dvoch detí a tiež ženou v tíme.