Ako sa mamy starajú o zdravie svojej rodiny

Vitaj milá mama, žena! Si tu správne, tento program je práve pre teba.

Starostlivosť o rodinu je náročná práca, to vieme všetky. Navyše, je to úloha každej mamy, či chce či nechce. Najmä o deti. Vyberáme pre ne oblečenie, druh hračiek s ktorými chceme aby sa rozvíjalo, pripravujeme raňajky, desiate, obedy, vyberáme potraviny s primeraným množstvom cukru… Sú to naše rozhodnutia a vyberáme si my, mamy. Navyše, každá z nás sa dostala do situácie keď musela tiež riešiť prechladnutia, soplíky, nádchy, angíny, alergie, stravu… proste celý kolotoč, čo si budeme vysvetľovať.
A každá z nás prišla na to, že základom je prevencia.
A prírodné riešenia.

V spolupráci s laktačnou poradkyňou sme pripravili ucelený program, ktorý ťa v 4 krokoch naučí, ako na dobrú imunitu detí, dokonca aj tých najmenších. Aké prírodné riešenia sú vhodné pre nás dospelých a obzvlášť pre nás mamy.

Získaš tak ucelený prehľad a návod ako sa postarať o zdravie celej svojej rodiny.

Tiež sme mamy a tému prevencie máme tak isto na dennom poriadku. Práve preto vznikol tento program – aby sme boli informované o všetkých možných riešeniach, mali sme na výber a aby sme spolu strávili hodnotný a užitočný čas. Ukážeme vám konkrétne tipy, produkty a naše TOP stratégie, s ktorými môže byť starostlivosť o zdravie práve vašich rodín a prevencia oveľa jednoduchšia.

V každodennom zhone je dobré byť pripravená na nepríjemné situácie a vždy vedieť po čom siahnuť, keď sa vyskytne problém.

PROGRAM JE ROZDELENÝ NA 4 ČASTI TAK, ABY SME STAROSTLIVO PREŠLI TÉMOU IMUNITY DETÍ AŽ PO NÁS ŽENY.

KROK 1 – Na aké produkty sa zamerať?

KROK 2 – Imunita našich detí

KROK 3 – Rodina s.r.o. – mama a otec ako manažéri rodiny

KROK 4 – Kompas pre ženu

Prihlásiť sa môžeš tu – zadaním svojej emailovej adresy, aby som ti mohla poslať link k jednotlivým krokom programu.

Program je BEZPLATNÝ a stretneme sa prostredníctvom platformy ZOOM (na jej inštaláciu ti pošlem link). Atmosféra v kruhu žien ktoré poznáš bude verím príjemná a zároveň máš možnosť klásť otázky priamo počas hovoru.

  • S odoslaním súhlasíte s našou Ochranou osobných údajov. Vaše dáta spravujeme so starostlivosťou.

Programom ťa prevedie Patrícia Kleskeňová,

láskavá a milujúca mama dvoch detí, manželka a výnimočná žena. Laktačná poradkyňa Gynekologicko – pôrodníckeho oddelenia NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, spolumajiteľka 1. centra predpôrodnej prípravy a podpory na ceste ženy k materstvu a vedúca DS Finclub Prievidza.